16 shkurt 2009

Fotot e Albuimit te ri "Epos"

6 Komente:

Anonim,  01 prill, 2009  

Ne krenohemi me ju !
Djemte e Detit jeni i vetmi grup shqiptar qe beni muzike te vertete dhe te krahasueshme me legjendat e rockut mbare boteror.
Besoj se edhe Led Zeppelin dhe Iron Maidon do ju pergezonte. Jeni te medhenj.
Albumi i fundit eshte kryeveper e vertete!!!

Djemte e SHQIPERISE 21 maj, 2010  

Sikur te ktheheshin edhe njeher vitet kur e degjoja festivalin me besoni mezi e prisja qe te vinte fundi i vitit per tju degjuar juve
jeni te vecante
Zoti ua befte mbare kudo qe te jini ju uroj me shpirt e me zemer
pershendetje nga Pogradeci o DJEMTE E DETIT

Kristi,  16 qershor, 2010  

DEMALIAJ ... JE KENGETARI ME I MIRE SHQIPTAR!!

Anonim,  29 korrik, 2010  

jeni te pa harrueshem

Anonim,  22 mars, 2012  

grup shume shume i mire po mendoj se duhet te jene me shume aktiv se muzikat e tjera degjohen nga njerezit vetem se u jepen per tu degjuar.ne rast se nuk prodhon rock nuk do degjoje njeri rock

Posto një koment

  ©Designed by Dendi.